O nás

MUDr. Klára Blahutová Komplexní ošetření chrupu pro děti a dospělé

MUDr. Klára Blahutová Komplexní ošetření chrupu pro děti a dospělé

Vážení pacienti, Vážené pacientky,
dovolte nám abychom Vás tímto přivítali na webových stránkách soukromé stomatologické ordinace pro pacienty všech věkových kategorií MUDr. Kláry Blahutové se sídlem v Plzni. V tomto krátkém úvodním textu bychom Vás velice rádi obeznámili s našimi zkušenostmi z oboru stomatologie, s naší ordinací jako takovou a v neposlední řadě také se službami, které v naší ordinaci poskytujeme.

Jaké máme zkušenosti?
MUDr. Klára Blahutová realizovala svá studia na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Plzni, kde se velmi intenzivně věnovala studiu praktického zubního lékařství a již od roku 1994 je zapsána v seznamu členů České stomatologické komory.
Jak vidno, jedná se o velice zkušenou zubní lékařku, která měla za dobu svého více než dvacetiletého působení v oboru možnost nasbírat mnoho cenných zkušeností, které jí nyní velice pomáhají v poskytování vysoce kvalitní stomatologické péče pro všechny věkové kategorie. Paní doktorka je navíc pravidelným účastníkem domácích i zahraničních stomatologických symposií a může se pochlubit i osvědčením ČSK (atestace I. stupně), kterého dosáhla v rámci programu celoživotního vzdělávání. V poskytování vysoce kvalitní stomatologické péče však paní doktorce kromě její vysoké odbornosti a bohatých zkušeností pomáhá i velmi moderní technologické vybavení ordinace a ochotný stomatologický personál, který je v kombinaci s příjemným prostředím ordinace zárukou spokojenosti ze stran našich malých i velkých pacientů.

Jaké služby poskytujeme?
Na tomto místě bychom velmi rádi uvedli stručný, leč jak doufáme, postačující přehled našich stomatologických služeb. Pro získání detailnějších informací o jednotlivých úkonech navštivte prosím záložku „naše kompletní služby“, kterou naleznete na těchto webových stránkách.

Mezi naše služby tedy patří:

  • kompletní stomatologické ošetření všech věkových kategorií
  • implantace zubních výplní
  • pedostomatologie
  • parodontologie
  • protetické náhrady na míru
  • efektivní bělení zubů
  • profesionální čištění zubů
  • dentální hygiena
  • možnost ošetření v analgosedaci

Jaký je náš přístup k pacientům?
Jelikož nám na duševní pohodě a tělesném zdraví našich pacientů opravdu velmi záleží, snažíme si v přístupu ke každému jednotlivci zachovávat co možná nejvyšší míru individuality a lidského přístupu. Náš ochotný stomatologický personál je pak v kombinaci s moderním technologickým vybavením a vysokou mírou profesionality zárukou vysoce kvalitního a bezbolestného ošetření.
Velkým plus naší ordinace je pro většinu našich pacientů například i ta skutečnost, že v bolestivějších případech poskytujeme ošetření v kompletní analgosedaci – v naší ordinaci se tedy za žádných okolností nemusíte obávat úmorných a bolestivých stomatologických zákroků!
O kvalitě našich služeb se můžete sami přesvědčit navštívením záložky „zkušenosti“, kde jsme si dovolili citovat některé z mnoha pozitivních ohlasů od našich stávajících pacientů, které jsou převzaty ze serveru www.znamylekar.cz.

Jak probíhá spolupráce s naší ordinací?
Naše ordinace spolupracuje s velkým množstvím českých pojišťoven – kompletní přehled lze nalézt v záložce „jak probíhá spolupráce“.

Objednávky na preventivní prohlídky lze provést jak osobně v naší ordinaci, tak po telefonické domluvě. Pro transfer či zavedení nového pacienta je však nutná osobní návštěva.

Na Vaši návštěvu se velice těšíme!
Klára Blahutová a její stomatologický tým.